Bursa Lokma – Bursa Lokma Döktürme – Bursa Hayır Lokma
Yedikçe Yedirten Lezzet // Bursa Lokma
0 543 801 50 29 / Bursa Lokma
Bursa Hayır Lokması

Bursa Hayır Lokması

Bursa hayır lokması na ihtiyacınız mı var? Bir yakınınız vefat ettiği zaman, mübarak günlerde, hayır yapmak istediğiniz zaman, iş yeri açılışları ve düğün ve buna benzer cemiyetler hayır lokması dökülmektedir.

Tercihinize göre tuzlu yada tatlı olmak üzere istediğiniz yerde ekibimiz en kısa zaman içinde taze bir şekilde hayır lokması hazırlar. Sıcak bir şekilde dağıtımını ve çevre temizliğini yapıp hizmetimizi sunarız.

Bursa Lokma - Tatlı Lokma - Tuzlu Lokma
Bursa Lokma – Tatlı Lokma – Tuzlu Lokma

Dayanışma ve hoşgörünün ön plana çıktığı, kültürel bir sembol olan lokma dökme hayrı uzun zamanlardan beri önemini korumuştur.

Kolay yapımı ve maliyetinin düşük olması sebebi ile ister tatlı ister tuzlu olarak yenilebilmektedir. Böylesine zahmeti az bir yiyeceğin özelliği de her yaştan insanın lezzet olarak sevmesidir.

Bursa hayır lokma genel olarak şerbetli tatlı olarak bilinse de zevkinize göre pişi denilen hamur kızartması olarak ta hazırlanabilir.

Türk mutfağında özellikle birlikteliğin göstergesi olan bu tatlıyı siz de özel günlerinizi anlamlaştırmak için seçebilir ve ikram edebilirsiniz. Bunun için ise bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bursa Lokma Dökme
Bursa Lokma Dökme


İyi malzeme ile hazırladığımız ürünlerimiz, tecrübeli bir kadro tarafından hazırlandığı için sizin de beğeneceğinize eminiz.